Výběr stravného na měsíc duben
Výběr stravného na měsíc duben 2024
ZŠ 21.3. 2024 7 – 8 hod
MŠ 22.3. 2024 7 – 11 hod

08.03.2024
Velikonoční jarmark s kavárnou
Srdečně vás zveme ve středu 27.3. od 14.30 do 16.30 hod na Velikonoční jarmark
Nabídneme velikonoční dekorace a malé občerstvení v naší velikonoční kavárně.

05.01.2024
Termín letního tábora na Olšině
Termín letního tábora na Olšině je 11.- 17. 8. 2024.
Přihlášky budou k dispozici v dubnu.

Obědy pro jihočeské děti
Naše škola je zaregistrovaná v programu Obědy pro jihočeské děti.
Žádost si vyřizují sami rodiče zde:

Rodiny, které mohou příspěvek na školní stravování čerpat, musejí pobírat jednu z definovaných dávek hmotné nouze (doplatek na bydlení, příspěvek na živobytí, dávku pěstounské péče „odměna pěstouna“, dávku pěstounské péče „příspěvek při pěstounské péči“ nebo dávku pěstounské péče „příspěvek na úhradu potřeb dítěte“). Dotační program se tedy nevztahuje na rodiny, které pobírají přídavky na děti, příspěvek na bydlení, příspěvek na péči (s výjimkou pěstounské péče) atp., kritériem není ani to, zda je žadatelem samoživitel/ka. Žádat o příspěvek na školní stravování nemohou ani ukrajinské rodiny, které nejsou zahrnuty do českého systému sociálních dávek, ale pobírají jiný typ humanitární pomoci.

Mgr. Lenka Augustinová

Napište nám, co byste uvítali na novém webu
Vážení rodiče,
webové stránky ZŠ a MŠ Kájov v těchto dnech doznávají modernizace. Rádi bychom však požádali o Váš názor. Internetové stránky se za poslední léta vyvinuly a již se nejedná o technickou novinku pro nadšence, ale pro mnohé jde o každodenní běžný nástroj. A jako každý nástroj, dobře plní svou roli, je-li přizpůsoben pro praktické a pohodlné užívání. Máme nějakou představu, jakým směrem bychom chtěli naše stávající stránky vylepšit, ale rozhodující je, jaké změny budou
prakticky užitečné pro Vás, uživatele - rodiče.

Proto bychom Vás chtěli vyzvat ke spolupráci: máte-li nějaký nápad, co Vám na webu chybí, praktické připomínky či doporučení, uvítáme Vaši odezvu. Své podněty, můžete zaslat na email web@zskajov.cz.