Týdenní výukový plán pro třídu: I.

Třídní učitelka: Mgr. Leona Hradecká
Plán pro týden: 19.10. - 23.10. 2020

Skupinky na vysílání:

Karolinka
Kačenka
Toníček
Linduška
Ráchelka
Eliška
Tomík
Verunka Z.

Stellinka
Terezka
Vítek
Stáník
Vašík
Péťa
Verunka J.
Jáchym
Šimon

Kdo se nezúčastní výuky online nevadí, ale musí zvládnout cvičení za mě. Držím Vám palce při práci s dětmi, kdyby něco drhlo, ozvěte se, pomohu Vám.
PONDĚLÍ
ŽA:
online se mnou - str. 21/ pusinka, srdíčko, na výuku s dětmi nachystejte: ŽA, PS, tabulku, fixu, hadřík, tužku, pastelky, písmenka - přehledné budou kopičky lL, Mm, Aaá
s rodiči - str. 21/ číst pusinku, zopakovat srdíčko, cvičit kytičku
děti samostatně - tužku
online se mnou - str. 30
s rodiči - str. 30/ dokončit, str. 31/ 2 řádky (rovná záda u tohoto cviku, naní to kupka sena, jedině, že by do ní z jedné strany foukal vítr :-))
nic

ÚTERÝ
s rodiči - str. 21/ zopakovat kytičku
- str. 22/ cvičit kytičku, tužka (jména dětí jim čtěte, Vaše dítě samo vyhledává písmenka L,l; můžete je nechat vyhledat i M m A a á) , pastelku nedělejte (bude na online výuce se mnou)
str.31/ dokončit
online se mnou - str. 25/ 4, str. 26/ 1, 2
s rodiči - str. 26/ dokončit cv. 2 (měla by stačit pouze kontrola, děti jsou schopné zvládnout úlohy bez pomoci), SKLÁDEJ - nastříhané čtverce mají děti v sáčku u sebe
děti samostatně - str. 26/ cv. 3
(Pomůcky na online hodinu - číslice 1 - 6, fazolky, krokovadlo a 2 figurky, tabulka a fixa s hadříkem, tužka, pastelka. Jestli se vám podařila poskládat a vystřihnout dečka na str. 25, mohou mi jí děti ukázat. Prosba rodičů ze druhé skupiny, mikrofony si vypnou všichni, protože některé děti rušily a pokyny nebyly dobře slyšet. Je to nepříjemnější varianta, ale dokud nebudou všechny děti potichu, není jiné řešení. První skupina problém s kázní nemá, mikrofony budou zapnuté.)

STŘEDA
ŽA:
online se mnou - str. 22/ pastelka červená, str. 23/ sovička, POMŮCKY NA HODINU: tužku, pastelky, ŽA, Písanku
s rodiči - str. 23/ červenou pastelku, zopakovat si čtení str. 21, 22 (kytičky)
děti samostatně - namaluj hezký list ze stromu, aby byl pěkně barevný
online se mnou - str. 32
s rodiči - str. 32/ dokončit, str. 33/ 2 řádky (rovná záda u tohoto cviku, naní to miska))
nic

ČTVRTEK
zopakovat si čtení kytiček
dokončit, str. 33
M:
On line výuka se mnou: krokování, str. 27/ 1, 2 nestihneme-li, prosím rodiče, jestli by tato dvě cvičení s dětmi dokončili
Pomůcky - číslice 1 - 6, fazolky, krokovadlo a 2 figurky, tabulka a fixa s hadříkem, tužka, pastelka. Jestli se vám podařila poskládat a vystřihnout dečka na str. 26, mohou mi jí děti ukázat.
děti samostatně: str. 28/ 2 - jablíčka, drak

PÁTEK
Pomůcky: písmenka, ŽA, M, kostky, tabulka, fixa, hadřík, tužka, jeden list papíru
ŽA
Se mnou str. 23/ hvězdička, s rodiči srdíčko (písmenka můžete do rámečků napsat), sovička (spojit Mílu s melounem a dopisem, Lucku s lízátkem a dopisem, Aleše s ananasem a dopisem; můžete třeba i stejnou barvou zakroužkovat).
Děti samostatně nic.
Se mnou nácvik stavbiček, zbyde-li chvilka, cv.2 str. 27 ze včera
Rodiče nic, děti samostatně nic.

Přes prázdniny - pouze nastříhat písmenko e, é, E; připomenout si čtení slabik (bez připomenutí to děti zapomenou), kdo bude potřebovat děti zaměstnat, pošlu ještě pár nápadů na procvičování.

Přeji Vám i dětem pěkné prázdniny, nebudete-li si s něčím vědět rady, napište mi :-)

poslední změna: 22.10.2020 13:06